Medspine • MedSpine – pracujemy po to, aby zaopiekować się zdrowiem Twoim i Twojej rodziny

MedSpine – pracujemy po to, aby zaopiekować się zdrowiem Twoim i Twojej rodziny

W skład zespołu Medspine wchodzi dwóch licencjonowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu neurochirurgii, którzy szkolili się w wielu znanych ośrodkach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Posiadają wykształcenie oraz kwalifikacje do wykonywania wielu procedur dostosowanych do potrzeb każdego pacjenta.

dry

Dlatego możemy skutecznie pomóc Tobie, a także Twoim przyjaciołom i rodzinie we wszystkich sprawach związanych z chorobami kręgosłupa. Przywiązujemy szczególną wagę do jakości naszych usług. Jesteśmy dostępni w godzinach dogodnych dla pacjenta po umówieniu.

Lek. med. Andrzej Kozłowski

W 1984 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Po zakończeniu stażu podyplomowego podjąłem pracę w Klinice Neurochirurgii PSK w Białymstoku. Pod skrzydłami prof. Janusza Lewko odbyłem wiele szkoleń zakończone drugim stopniem specjalizacji. Schorzeniami kręgosłupa interesowałem się od początku mojej pracy zawodowej.

Uczestniczyłem w wielu kursach w Polsce i za granicą. Wykonuję szerokie spektrum zabiegów leczących choroby kręgosłupa, zaczynając od nukleoplastyki (jako najmniej inwazyjnego zabiegu), aż po implantację stymulatorów przeciwbólowych po wielu niepowodzeniach operacyjnych kręgosłupa.

Zabiegi wykonywane są w ramach NFZ w szpitalu w Suwałkach i Bielsku Podlaskim. Istnieje także możliwość szybkiego, w pełni płatnego leczenia w prywatnym szpitalu o wysokim standardzie.

Od wielu lat prowadzę gabinet neurochirurgiczny w Suwałkach, Ełku i Białymstoku.

Dr  n. med.  Paweł Piekarski

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku, ukończyłem Wydział Lekarski w 1995 roku. Specjalizację z neurochirurgii zdobyłem w Klinice Neurochirurgii w Białymstoku, gdzie pracowałem do 2009 roku. W trakcie specjalizacji uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, broniąc rozprawy pt. „Czynniki prognostyczne w samoistnym krwotoku śródmózgowym”.

Odbyłem wiele kursów i szkoleń w wiodących ośrodkach chirurgii kręgosłupa w Polsce i za granicą. Umiejętności te doskonalę do dziś biorąc udział w kolejnych szkoleniach dotyczących chirurgii kręgosłupa. Zajmuje się leczeniem operacyjnym dyskopatii i patologii spowodowanych zmianami zwyrodnieniowo-przeciążeniowymi w odcinku szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa.

Wykonuję pełen zakres operacji, zaczynając od chirurgii jednodniowej (np. nukleoplastyka) kończąc na zabiegach wymagających stabilizacji odcinkowej kręgosłupa.

Zabiegi są wykonywane w szpitalach w Bielsku Podlaskim (I miejsce w rankingu szpitali na Podlasiu) oraz Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach.

Od kilku lat z powodzeniem prowadzę gabinet neurochirurgiczny w Bielsku Podlaskim oraz Białymstoku.


Zapraszamy na konsultację z naszym nowym pracownikiem w Białymstoku – w każdy piątek w godzinach 17-19 oraz w Giżycku – w każdą sobotę w godzinach 10-14


Maria Kozłowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2011 r. Specjalizację z  neurochirurgii zaczęła w 2013 r.  a zakończyła  w 2020 egzaminem specjalizacyjnym. Pracowała w Oddziale Klinicznym Neurochirurgii i Neurotraumatologii Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie, uzyskując tytuł specjalisty.

Odbyła wiele szkoleń  zarówno teoretycznych jak i praktycznych głównie w zakresie zabiegów operacyjnych kręgosłupa w kraju i za granicą m in. Turcji (International Basic Neurosurgery Course – czteroczęściowy kurs), kursy w Europie z EANS (European Association of Neurological Surgeons), w Polsce kursy Polskiej Szkoły Chirurgii Kręgosłupa

Specjalizuje się w zabiegach operacyjnych kręgosłupa, a także leczeniu małoinwazyjnym, takim jak np. blokady przeciwbólowe, wertebroplastyka.

Zapraszam do konsultacji zarówno w Białymstoku w piątki o godz. 17.00, jak i w Giżycku – w soboty w godzinach 10-14

tel. 604 200 096
email – kozlowska.neurosurgery@gmail.com

OFERTA MedSpine:

Pacjenci z Białegostoku, Suwałk, Ełku, Siemiatycz, Bielska Podlaskiego proszeni są o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu i godziny przyjęcia