Medspine • MedSpine – pracujemy po to, aby zaopiekować się zdrowiem Twoim i Twojej rodziny

MedSpine – pracujemy po to, aby zaopiekować się zdrowiem Twoim i Twojej rodziny

W skład zespołu Medspine wchodzi dwóch licencjonowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu neurochirurgii, którzy szkolili się w wielu znanych ośrodkach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Posiadają wykształcenie oraz kwalifikacje do wykonywania wielu procedur dostosowanych do potrzeb każdego pacjenta.

dry

Dlatego możemy skutecznie pomóc Tobie, a także Twoim przyjaciołom i rodzinie we wszystkich sprawach związanych z chorobami kręgosłupa. Przywiązujemy szczególną wagę do jakości naszych usług. Jesteśmy dostępni w godzinach dogodnych dla pacjenta po umówieniu.

specjalista neurochirurg dr Andrzej Kozłowski

specjalista neurochirurg dr Andrzej Kozłowski

Lek. med. Andrzej Kozłowski

W 1984 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Po zakończeniu stażu podyplomowego podjąłem pracę w Klinice Neurochirurgii PSK w Białymstoku. Pod skrzydłami prof. Janusza Lewko odbyłem wiele szkoleń zakończone drugim stopniem specjalizacji. Schorzeniami kręgosłupa interesowałem się od początku mojej pracy zawodowej.

Uczestniczyłem w wielu kursach w Polsce i za granicą. Wykonuję szerokie spektrum zabiegów leczących choroby kręgosłupa, zaczynając od nukleoplastyki (jako najmniej inwazyjnego zabiegu), aż po implantację stymulatorów przeciwbólowych po wielu niepowodzeniach operacyjnych kręgosłupa.

Zabiegi wykonywane są w ramach NFZ w szpitalu w Suwałkach i Bielsku Podlaskim. Istnieje także możliwość szybkiego, w pełni płatnego leczenia w prywatnym szpitalu o wysokim standardzie.

Od wielu lat prowadzę gabinet neurochirurgiczny w Suwałkach, Ełku i Białymstoku.

specjalista neurochirurg dr n. med. Paweł Piekarski

specjalista neurochirurg dr n. med. Paweł Piekarski

Dr  n. med.  Paweł Piekarski

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku, ukończyłem Wydział Lekarski w 1995 roku. Specjalizację z neurochirurgii zdobyłem w Klinice Neurochirurgii w Białymstoku, gdzie pracowałem do 2009 roku. W trakcie specjalizacji uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, broniąc rozprawy pt. „Czynniki prognostyczne w samoistnym krwotoku śródmózgowym”.

Odbyłem wiele kursów i szkoleń w wiodących ośrodkach chirurgii kręgosłupa w Polsce i za granicą. Umiejętności te doskonalę do dziś biorąc udział w kolejnych szkoleniach dotyczących chirurgii kręgosłupa. Zajmuje się leczeniem operacyjnym dyskopatii i patologii spowodowanych zmianami zwyrodnieniowo-przeciążeniowymi w odcinku szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa.

Wykonuję pełen zakres operacji, zaczynając od chirurgii jednodniowej (np. nukleoplastyka) kończąc na zabiegach wymagających stabilizacji odcinkowej kręgosłupa.

Zabiegi są wykonywane w szpitalach w Bielsku Podlaskim (I miejsce w rankingu szpitali na Podlasiu) oraz Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach.

Od kilku lat z powodzeniem prowadzę gabinet neurochirurgiczny w Bielsku Podlaskim oraz Białymstoku.

OFERTA MedSpine:

Pacjenci z Białegostoku, Suwałk, Ełku, Siemiatycz, Bielska Podlaskiego proszeni są o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu i godziny przyjęcia