Medspine • Dla pacjentów

Dla pacjentów

Planowanie spotkania

Zwykle nasi lekarze przyjmują pacjentów na podstawie wcześniej umówionych wizyt. Jednak gdy zajdzie taka potrzeba, odwiedzą pacjenta o każdej porze dnia i nocy. Jeśli masz poważne problemy, prosimy o kontakt z naszym biurem. Zorganizujemy ci spotkanie z lekarzem w możliwie najszybszym czasie.

Nasze biuro czynne jest od 8 rano do 6 wieczorem, od poniedziałku do piątku. Aby umówić się na spotkanie w godzinach pracy twojego lekarza, skontaktuj się z nami pod numerem

787 50 80 60

  1. Umówienie wizyty telefoniczne
  2. Umówienie wizyty na stronie www.medspine.pl/rejestracja
  3. Po ustaleniu terminu wizyty proszę zabrać ze sobą wyniki i opisy badań oraz płytę CD

Ubezpieczenia

Bierzemy udział w większości dużych planów ubezpieczeń zdrowotnych. Sprawdź u swojego ubezpieczyciela na początku leczenia, czy jest ono pokrywane z ubezpieczenia (i na jakim poziomie), aby upewnić się, że jesteśmy wymieniani jako dostawcy w twoim planie. To pacjent jest odpowiedzialny za sprawdzenie zakresu ubezpieczenia.

Aby uniknąć nieprzyjemnych i drogich niespodzianek zachęcamy pacjentów do dokładnego sprawdzenia warunków usług finansowanych z ubezpieczenia. Ubezpieczyciele często odmawiają pokrycia kosztów, jeśli nie spełni się ich warunków. To pacjent jest odpowiedzialny za znajomość warunków oraz za poinformowanie naszego biura o wszystkich specjalnych warunkach.

Na każde spotkanie należy przynieść kartę ubezpieczenia. Jeśli zmienisz ubezpieczyciela lub adres, numer telefonu itd., skontaktuj się z naszym biurem najszybciej jak to możliwe, abyśmy mogli wprowadzić zmiany w twoich aktach.

W chwili obecnej nie posiadamy zawartych umów z firmami ubezpieczeniowymi.

Lokalizacje zabiegów

Operacje kręgosłupa szyjnego i lędźwiowo-krzyżowego przeprowadzamy w szpitalach w Bielsku Podlaskim i Suwałkach.

Czas oczekiwania na zabieg waha się od 2-3 tygodni do kilku miesięcy.

Zabiegi z użyciem implantów – czas oczekiwania od 3 do 6 miesięcy.

OFERTA MedSpine:

Pacjenci z Białegostoku, Suwałk, Ełku, Siemiatycz, Bielska Podlaskiego proszeni są o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu i godziny przyjęcia